Role-Play
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

James's apartment

4 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Joi Sept 17, 2009 4:42 pm

*intra in casa, face un dus si se schimba in James's apartment 006-1 apoi pleaca in parc*
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Vin Sept 18, 2009 4:27 am

*intra in casa alaturi de Eva*
uite. nu e mare, dar e a mea*zambi* aseaza-te pe canapea. eu o sa aduc niste suc si o sa pun un film....*trage jaluzelele sa se faca intuneric* ce zici de the proposal?
?
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Vin Sept 18, 2009 4:30 am

- Nu trebuie sa fie mare.e foarte draguta.uite de exemplu,am o casa mare,si ce?stau singura in ea!*pufni in timp ce tragea jaluzelele.isi dadu pantofii jos si se puse pe canapea*Am auzit ca e foarte bun.
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Vin Sept 18, 2009 4:31 am

*zambi si se aseza langa ea, cu capul pe umarul ei* exact*dadu druul la film si incepu. o saruta lung apoi ii puse capul pe umar*
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Vin Sept 18, 2009 4:32 am

*peste cateva minute se intinse si isi puse capul in poala lui*
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Vin Sept 18, 2009 4:37 am

*isi pune mana pe sanul ei drept. ii ia intre degete sfarcul si i-l strange usor apoi se apleaca si o saruta pasional...Limba lui coboara dinspre buze pe gatul ei spre sani....urmareste calea dintre sani si apoi sfarcul strivit mai devreme intre degete dispare in gura lui,supt cu tandrete apoi mai tare si mai tare,cu sete,in timp ce sanul celalalt i-e desmierdat de una din mainile lui....Greutatea corpului lui ii apasa trupul. ii dadu incet bluza jos
Ii suge sfarcurile cand unul cand pe celalalt,muscandu-le usor cat sa nu le raneasca .In timp ce o saruta una din maini ii coboara mai intai pe abdomen*


Ultima editare efectuata de catre atomic alien in Vin Sept 18, 2009 2:54 pm, editata de 1 ori
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Vin Sept 18, 2009 4:39 am

*se intinse dupa buzele lui.il musca de buza de jos si il trase spre ea apoi il saruta pasional*
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Vin Sept 18, 2009 4:42 am

*ii baga mainile in pantaloni, si ii maseaza clitorisul,facand-o sa vrea mai mult. o vede cum arde de nerabdare*ai rabdare....*zambi* avem tot timpul din lume...
ii suge din nou sanii, ii striveste intre buze, iar degetele lui intra pe rand in lacasul ein ud si fierbinte unde arde tot focul din lume....Mai intai doua degete in miscari circulare cand prea rare ,cand brusc se infige efectiv in ea facand-o sa tresara si se zbata*
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Vin Sept 18, 2009 3:00 pm

*ardea in ea dorinta de a-l atinge.atunci mainile incepura sa ii atinga tot corpul.cand ii atinse barbatia,simti ca e tare si se excita si mai rau.incepu sa se miste sub el dar el radea si inca un deget de-al lui isi facu loc in ea*
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Vin Sept 18, 2009 3:09 pm

Ii acopera tot corpul de saruturi...scapa de hainele ei cu usurinta, apoi o trage de par sa o aseze mai bine si brusc coboara cu capul intre picioarele ei alintandu-i zona excitanta efectiv introducandu-si limba in ea...degetele. se misca in cercuri fine.ii aude tipatul de placere si asta il afce sa se simta mai bine.Se retrage un pic si cu degetele ii umezeste si clitorisul si fesele.Cu o alta mana incearca sa intre in ea...Incearca iar doua degete..apoi 3...apoi 4 si cand ajunge la al cincilea , eva incearca sa tipe si el apasa mai tare....parca rupand-o in doua de placere si durere in acelasi timp in timp ce cu cealalta mana ii maseaza fundul........
Se misca din ce in ce mai adanc...mai repede...mai puternic....tot mai adanc....si mai repede...*
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Vin Sept 18, 2009 3:33 pm

AH!!!*tipa si gemu in acelasi timp cand ii simti mana in ea ,isi arcui spatele si isi dadu capul pe spate inchizandu-si ochii.apoi si -i deschise se puse cu jumatate de corp peste el.ii dadu tricoul jos apoi scapa si de restul hainelor*
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Vin Sept 18, 2009 3:48 pm

*se intoarce si o lipeste cu spatele de spatarul canapelei. deja era transpirata. o apuca de maini si i le intinde pe spatarul canapelei, sarutandui-le din palma pana ajunse la gat. ii linge usor fiecare particica a gatului ei, apoi ii elibereaza mainile si se urca peste ea. ii ia fata in maini si o saruta pasional, dupa care ii musca lobul urechii. coboara cu mainile pe umerii ei si o saruta pe amandoi umerii, dupa care coboara cu limba la sanii ei, ii preseaza cu mainile, ii strange, apoi ii saruta tandru pe fiecare. coboara cu atingerile pe spate, mangaind-o si excitand-o. se lasa un pic peste ea, in asa fel incat sa ii atinga vaginul cu membrul lui exicitat. ii sufla usor in ureche, apoi se ridica si o intinde pe canapea, apoi se joaca cu limba pe abdomenul ei. se urca din nou oeste ea, o saruta pasional, apoi ii desface di nou picioarele, facandu-si loc intre ele. ii maseaza usopr coapsele, apoi coboara cu degetele pe labiile ei mangaindu-le usor simtitndu-i geamatul. baga mainile pe sub ea si o trage mai aproape, apoi ii maseaza fesele excitate. ii ridica icioarele pe talia lui, apoi se apleaca din nou peste ea, lipindu-si abdomenul si pieptul de ea, strivindu-i sanii. ii simte nerabdarea si nu ami sta pe ganduri, ii desface picioarele la maxim si intra in ea*
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Vin Sept 18, 2009 3:52 pm

*daca ar mai fi tinut-o asa mult,doar sarutand-o si atingand-o ar fi innebunit pe loc.il simti in ea si il trase sarutandu-l brutal *
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Vin Sept 18, 2009 4:00 pm

*o saruta si o musca de limba, apoi de buze. zambeste, si ii incolaceste picioarele in jurul taliei lui, strangandu-i fesele in maini si mangaindu-i coapsele. apoi ii ridica usor basinul in sus si incepe sa se miste in ea incet, dar profund. face opturi si se lasa usor peste ea gafaind. dupa fata ei, era excitata la maxim. patrunde odata adanc, facand-o sa tresara, apoi ii elibereaza abdomenul si o saruta pe sani, apoi ii mbaga mainile sub ea si ii maseaza spatele, apoi o apuca de umeri prin spate, apasand-o in el, facand-o sa simta placerea la maxim. o simtrea din plin, si simtea ca ajunge incet incet la punctul ei cel mai exictant. se apasa in eea, semisca, in alecasi timp apasand-o de umeri in jos. isi cufunda capul in parul ei, ii saruta gatul, apoi se sprinija cu o mana de canapea, cu cealalta tinand-o de umeri si apasand in continuare cu putere, si inceoe sa se miste din ce in ce mai repede, de fiecare data cand pantrundea la maxim, auzea un geamat puternic din partea evei. zambi, dar nu se opri. voia sa o faca sa se simta si mai bine. isi ia mana se pe canapea si isi coate cealalta mana de sub ea, apoi o apuca de sani, masandu-i in timp ce inca se misca cu putere in ea. intra odata brusc si adanc, vazand capul dat pe spate al evei ii astupa gura cu un sarut pasional. ii exploreaza gura cu limba, jucandu-se cu limba ei, apoi se apleaca din nopu peste ea, o penetreaza adanc si sta cateva secunde inauntrul ei, excitat la maxim, cu mainile evei stranse in jurul lui. ardea de placere, simtea cum placerea ii invadeaza corpul transpirat si ii saruta din nou buzele. era a lui. incepe din nou sa se miste in ea, rapid apoi incet, lasand-o sa se mai linisteasca. ii sterge transpiratia de pe frunte cu un sarut, apoi ii mangaie spatele*
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Vin Sept 18, 2009 4:07 pm

*corpul cald ii zvacnea de placere sub trupul lui. isi undui corpul lipindu-se de el.il saruta de data asta dulce si suav,simtindu-i gustul din plin.*
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Vin Sept 18, 2009 4:31 pm

*o strange in brate si o ridica usor de pe canapeaua care devenise lipicioasa din cauza transpiratiei de pe cei doi, si o duce incet in dormitor, continuand sa ramana in ea. o simtea excitata, si o cufunda in patul moale din camera lui. o aseaza intre perne, cu picioarele incolacite in jurul lui si cu pieptul ei lipit de al lui. o saruta pasional si salbatic, simtind-o cum se zbate de placere sub el. continua sa se miste in ea, dandu-si seama dupa zambetul ei in extaz ca ajunsese la punctul ei G. tremurul ei il alinta, il excita si mai tare. se sprijina cu coatele de pat, miscandu-se suav inauntrul ei, dar facand-o sa geama. gafaia si el, si isi cufunda capul intre sanii ei voluptosi. o sarutta pe sani, intre sani, umezind-o si mai tare, apoi bagandu-si mana in parul ei si masandu-i capul. o simtea obosita, excitat la maxim, si aproape de orgasm. se mai misca de 2-3 ori rapid, provocand ejacularea. isi da drumul in ea, apoi zambeste, si o saruta pasional,strivindu-i sanii sub pieptul lui musculos. ramane cateva secunde din nou oprin in ea, apoi se desprinde de ea iesind din vaginul ei, simtind-o cum tresare. o saruta jucandu-se cu limba ei, si simtind-o obosita. se lasa usor in jos, ia un cearsaf si il pune peste cei 2. o strange in brae si se lasa in jos peste ea, ramanand ea cu picioarele desfacute, iar el sprijinindu-se cu bzinul de ea si stand pe coate. se uita in ochii ei pentru un minut, fara sa spuna nimic, apoi o saruta pasional. se da jos de pe ea, o inveleste cu cearsaful si o strange apoi la piept*
Pot sa spun ca ai fost exctrem de dulce....nu ma pot satura de tine.
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Vin Sept 18, 2009 5:41 pm

*james o innebunea,si o facea sa se simta in al noualea cer.se puse cu capul in scobitura gatului lui *
Nici eu nu ma satur de tine.*il saruta usor*
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Sam Sept 19, 2009 2:21 am

*ii zambi, apoi o saruta*
frumos filmul..*incepu sa rada, mangaindu-i spatele*
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Sam Sept 19, 2009 2:23 am

- A fost cel mai misto film pe care l'am vazut vreodata.*incepu sa rada*
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Sam Sept 19, 2009 2:28 am

*o rage peste el*
l-as mai vedea de 100 de ori...si tot nu m-as satura*o saruta*
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Sam Sept 19, 2009 2:30 am

Aha.Ai.dreptate.Nici.eu.
*spuse printre saruturi*
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Sam Sept 19, 2009 2:32 am

*se ridica in sus pe perna si o pune pe pieptul lui*
hmm.....
*o strange in brate*
si totusi
ai fost dulce...*rade*
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de ^Secsi.Bitch^ Sam Sept 19, 2009 2:57 am

*chicoti*
Mmh...dak u spui....*isi plimba un deget pe abdomenul lui*
^Secsi.Bitch^
^Secsi.Bitch^
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 533
Data de inscriere : 05/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de atomic alien Sam Sept 19, 2009 5:59 pm

*zambi* si ce vrei sa mai facem azi?
*o saruta pe par*
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

James's apartment Empty Re: James's apartment

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum