Role-Play
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Inscrieri personaje

+11
Paradise.Seeker
Paula
Akane_san
Simple.Word
Catalina
.Saint Heroin XD
Flory
JustSayIt
.Heroin
Andu.Andrushka
:M!run@:
15 participanți

In jos

Inscrieri personaje Empty Inscrieri personaje

Mesaj Scris de :M!run@: Vin Sept 11, 2009 11:27 pm

Mai intai trebuie sa stiti cate ceva despre vampirii nostri. Smile Cateva reguli.
1.Nu intra neinvitati intr-o casa...
2. Nu au reflexia
3. Nu pot trece apa curgatoare
4. Ii raneste argintul
5. Ii raneste soarele daca tocmai au mancat
6. Evident - beau sange.

Vor fi zece vampiri si zece oameni,pentru a pastra un echilibru le veti alterna.Daca eu imi fac un om,urmatorul user care se inregistreaza este obligat sa isi faca vampir.
Va rog sa respectati regulile,sa nu ma obligati sa va dau warn!

O sa incep eu prima.
Personajul meu va fi Om.
Varsta: 21
Nume: Rebeca Bloom
Locul nasterii: Paris,Franta
Descriere: Este o fire deschisa si curioasa,sociala si prietenoasa.Ii place sa cunoasca oameni noi si este deschisa oportunitatilor.Ii place sa cunoasca oameni noi si sa calatoreasca.Ii place sa joace baietii pe degete si are grija sa nu ajunga sa simta ceva pentru ei.
Poza: Inscrieri personaje 000136175108276l
:M!run@:
:M!run@:
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2957
Data de inscriere : 12/08/2009
Varsta : 30
Localizare : In your heart :X

https://role-play.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Andu.Andrushka Vin Sept 11, 2009 11:31 pm

Sa nu care cumva sa-mi fure cineva vampiroaica! Edit imediat=))

Bun... Miru, presupun ca-mi dai acord, nu? Smile)

Nume: Felicia Margot
Varsta: 22 in ani umani, 36 in total
Locul nasterii: Sydney, Australia
Caracterizare: Fel este o fire foarte indrazneata, aventuriera si, uneori, putin nebuna. Este deschisa provocarilor si poate influenta parerile oamenilor foarte usor. Nu se da in laturi de la nimic. Este model, designer vestimentar si are propria rubrica intr-o revista de moda.
Poveste: A fost tranformata intr-o excursie la munte in urma cu 14 ani. prietena ei a murit, dar ea a supravietuit.
Poza: http://www.cinemarx.ro/poze/cache/t26/persoane-poze/2009/03/Phoebe_Tonkin_1237023865_1.jpg (in trecut)
https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/jpii3s.jpg (in prezent)


Ultima editare efectuata de catre Andu.Andrushka in Sam Sept 12, 2009 11:05 pm, editata de 4 ori
Andu.Andrushka
Andu.Andrushka
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 337
Data de inscriere : 21/08/2009
Localizare : Bucuresti, pe la scoala cu nasul intr-o carte :(

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de .Heroin Vin Sept 11, 2009 11:41 pm

Nume-Ruben Brock
Porecla-Run
Varsta-23 ani (19 decembrie 1986)
Locul nasterii-Birmingham,Anglia.
Specie-Om.
Poveste-Este un tanar foarte nonconformist,caruia ii place sa isi traiasca viata.E rebel si inteligent,viclean,dar zambitor,foarte prietenos si un bun prieten.Se pricepe perfect la tehinca,asa ca o duce excelent cu banii,lucrand in colaborare cu importante firme IT.A ramas orfan de mic,cu sora lui mai mica,Lorelei,care a fost una din primele victime ale presupusilor vampiri.De atunci Run a jurat ca isi va razbuna sora.
Poza- Ruben

Dupa ce dati edit,specificati si daca e om sau vampir,sa nu ne incurcam.


Ultima editare efectuata de catre .Heroin in Vin Sept 11, 2009 11:52 pm, editata de 2 ori
.Heroin
.Heroin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 504
Data de inscriere : 12/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Closer than you think.

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de JustSayIt Vin Sept 11, 2009 11:42 pm

Nume: Kael Goodnight
Specie: Vampir
Varsta: 132 de ani (26-28 de ani)
Locul nasterii: Lancaster

Povestea: Fiul unui nobil din Lancaster a fost trimis in Londra cu afaceri. Acolo s-a indragostit de o anume Freya Shino, care s-a dovedit a fi vampir. L-a transformat impotriva vointei lui si l-a lasat sa se descurce. Nu s-a mai intors acasa si si-a construit o noua viata.
Actual este un chirurg recunoscut. Tocmai s-a mutat la loc in Londra dupa ce a trait cativa ani in Europa, respectiv in Franta - Lion.
A inceput lucrul in noul spital hranindu-se la nevoie din rezerva spitalului. Nu are nici o problema cand vine vorba de ucis oameni pentru a se hrani.

Descriere personalitate: Foarte calm si rabdator. Obsedat de munca pe care o face dar stie sa se distreze. Ii place sa se joace cu \"mancarea\" inainte de a se hrani.

Poza 1: https://2img.net/h/oi29.tinypic.com/dc39jr.jpg (Actual)
Poza 2: https://2img.net/h/oi27.tinypic.com/24w7wps.jpg (Actual)
Poza 3: https://2img.net/h/oi32.tinypic.com/207xctc.jpg (In trecut)
Poza 4: https://2img.net/h/oi28.tinypic.com/23mvuxe.jpg (In trecut)


Ultima editare efectuata de catre JustSayIt in Sam Sept 12, 2009 7:30 pm, editata de 2 ori
JustSayIt
JustSayIt
The Obssesed One
The Obssesed One

Numarul mesajelor : 2845
Data de inscriere : 30/08/2009
Localizare : In a corner... cleaning after an emo.

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Flory Vin Sept 11, 2009 11:42 pm

so..nebuna dupa vd:x
(om)Nume:Kate Hall
Varsta:20
Locul nasterii:Londra
Descriere:studenta la jurnalism,Kate primeste un post la unul dintre cele mai prestigioase ziare;este ambitioasa si incapatanata,gata sa obtina informatiile de care are nevoie;desi curiosii mor repede,ea se descurca,bagandu-se oriunde este nevoie;are mare incredere in ea si se gandeste la viitor
poza
Flory
Flory
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 1456
Data de inscriere : 12/08/2009
Varsta : 29
Localizare : pe aici pe undeva :P

http://www.girlsclub.omgforum.net

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de .Saint Heroin XD Sam Sept 12, 2009 12:50 am

Nume: Erick Volderno
Varsta: aparent 20, practic cam vreo 300 de ani
Specie: Vampir
Locul nasterii: Anglia
Poveste: Erick a crescut ca un baiat obisnuit, insa de la 10 s-au vazut urmele blestemului dat peste el. Datorita parintilor sai care erau vampiri, el a devenit unul dintre ei desi a crescut intr-o familie de oameni. Cand a aflat adevarul despre natura sa, a fugit in munti unde a fost gasit de un vampir cu adevarat batran. Acesta se dovedea a fi seful clanurilor vampirilor. Erick, a ramas mostenitorul lui si isi conduce propria haita. Este incapatanat, orgolios si nuy-si ajuta chiar de fiecare data aproapele.
Poza: http://www.theluxuryspot.com/wp-content/uploads/2009/07/johnny_depp_-_a_great_actor.jpg


Ultima editare efectuata de catre .Saint Heroin XD in Dum Sept 13, 2009 12:28 am, editata de 1 ori
.Saint Heroin XD
.Saint Heroin XD
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 712
Data de inscriere : 23/08/2009
Varsta : 30
Localizare : prima bordura, la dreapta ;)

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Catalina Sam Sept 12, 2009 1:54 am

Nume: Peyton Hope
Varsta : 21
Specie: Om
Locul nasterii: Beverly Hills,California
Poveste: Peyton este o fata desteapta,ambitioasa si sexy in acelasi timp.Ea stie sa combine dragostea cu invatatura.Este la facultatea de medicina pe care o face in Londra.Unul dintre motivele pentru care a venit aici este pentru a afla despre ceva ce vazuse cand era intr`un din excursii.La 15 ani a fost intr`o excursie in Londra si a vazut o creatura ciudata ce ataca oamenii si ii omora pe majoritatea.De atunci ea nu a mai vazut asa ceva si este hotarata sa puna capat acestui semn de intrebare.
Poza: http://celebrity-pics.movieeye.com/celebrity_pictures/21814_47269.jpg
Catalina
Catalina
Publicity Team
Publicity Team

Numarul mesajelor : 701
Data de inscriere : 02/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Simple.Word Sam Sept 12, 2009 2:26 am

Edit:
Nume: Anne Seo
Specie:vampir
Varsta: 19 ani, 72 de fapt
Locul nasterii: Insula Hokkaido

Poveste: S-a nascut intr-o provincie din Japonia, si era fica unei bucatarese si a unui ofiter din garda regala. A fost transformata de doica ei, o englezoaica rea de gura, care s-a dovedit a fi vampir. A plecat din Japonia de frica sa nu fie prinsa, si s-a descurcat singura. A facut mai multe facutlalti de-a lungul timpului dar nu are o slujba, penru ca nu e experta in a se controla foarte multi timp in preajma oamenilor.

Poza:prezent
prezent
trecut


Ultima editare efectuata de catre Simple.Word in Lun Oct 05, 2009 6:47 pm, editata de 1 ori
Simple.Word
Simple.Word
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 445
Data de inscriere : 02/09/2009

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Akane_san Sam Sept 12, 2009 3:23 am

Nu am mai scris pana acum la nici un RPG. Eprima data, asa ca sper sa nu o dau in bara. Cei mai experimentati pot sa ma ajute cu sfaturi, daca vor. Sunt deschisa


Nume: Deyenara Alexievici
Specie:om
Varsta: 25 ani
Locul nasterii: Moscova, Rusia.
Descriere: Bruneta, par mediu, ochi albasri, subtire la corp, 175 cm si 58 kg

edit.Am schimbat poza, deoarece cand am inscis personajul trebuia sa pun o poza destul de repede si nu am avut timp sa caut exact ce imi place
A...e eceeasi persoana, doar am ales alte poze

Profesional
Inscrieri personaje Katie-holmes
Sexy
Inscrieri personaje Katie_holmes
Natural
Inscrieri personaje Thumb_size1



Profesie: Detectiv ,la sectia de politie Londoneza. Se mutase in Anglia, de la varsta de 4 ani, impreuna cu matusa sa si o verisoara. Familia sa murise intr-un accident nefericit (exprimarea politiei din Moscova). Dupa parerea sa situatia era ambiguua.Familia sa fusese declarata decedata, cu toate ca nu se descoperisera cadavrele.
Hotararea sa de a deveni detectiv: ca sa nu mai treaca si altii prin ceea ce a trecut ea. Vroia sa faca lucrurile cum trebuie, daca avea un caz mergea pana in panzele albe

Personalitate: Dinamica, impulsiva, incapatanata, singuratica.
Locuia intr-un apartament cumparat cu banii mosteniti la "moartea' parintilor, in centrul Londrei, singura. Job-ul era singura ei peocupare
Necasatorita
3 relatii-esuate...cauza-jobul


Ultima editare efectuata de catre Akane_san in Joi Sept 17, 2009 1:45 am, editata de 3 ori
Akane_san
Akane_san
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 103
Data de inscriere : 12/09/2009
Localizare : Romania

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Paula Sam Sept 12, 2009 7:14 am

Nume : Brightmore
Prenume : Renee
Specie : Vampir
Varsta: 19 ani [ 91 ani , nascuta in 1908 ]
Povestea : S-a nascut in Londra , intr-o familie bogata.Intr-o seara a plecat impreuna cu cativa prieteni la ferma familiei sale aflata intr-un satuc in apropierea Londrei.Ajunsi acolo ea si prietenii ei s-au imbatat si au inceput sa isi faca provocari.La un moment dat ea a ramas singura afara si cand se indrepta spre casa au prins-o un grup de trei baieti care au violat-o si apoi au lasat-o in hambar.A fost gasita de un vampir si transformata.Din cauza celor intamplate in trecut , ea vaneaza numai barbati.
Descriere : are in jur de 1 , 65 m , este slabuta , par saten , ochii ii sunt caprui , vorbeste f coerent si este f directa , spune ce gandeste fata de persoanele noi , este totusi destul de naiva ;

Poza:
https://2img.net/h/i294.photobucket.com/albums/mm113/me-anda/3461820903_97377e69c6-1.jpg
Paula
Paula
The New One
The New One

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 12/09/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Paradise.Seeker Sam Sept 12, 2009 8:48 am

deci e om!

Nume:Bennett
Prenume:Mark
Varsta:24 ani
Locul nasteri:Londra , Anglia
Poveste:Mark provine dintr-o familie tipic londoneza si destul de instarita.Este un barbat destul de matur , serios si un familist convins.Este pe cale sa termine criminalistica , dar datorita talentului sau de care a dat dovada a iesit de mult pe teren.A tinut neaparat sa preia cazul crimei misterioase impreuna cu inca cativa criminalisti de exceptie.Motivul pentru care a tinut in mod special sa se ocupe de acest caz a fost faptul ca verisoara sa a fost gasita moarta in aceleasi circumstante ca si elevii disparuti cu doar cateva ore in urma.[verisoara sa a absolvit liceu' acum doi ani si datorita faptului ca a fost o eleva eminenta a fost chemata in excursia elevilor ca insotitor].Este hotarat sa razbune moartea logodnicei sale.
Descriere: brunet , 1 , 80 m , ochi negri , foarte ambitios , inteligent , pasional , descurcaret si rabdator. Are aere de conducator

Poza http://www.thecinemasource.com/moviesdb/images/Orlando%20Bloom%20-1-300.jpg


Ultima editare efectuata de catre Paradise.Seeker in Sam Sept 26, 2009 9:46 pm, editata de 3 ori
Paradise.Seeker
Paradise.Seeker
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 292
Data de inscriere : 23/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Cluj

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Rain of sorrow Dum Sept 13, 2009 3:34 am

ok...deci dau edit imediat ca sa nu imi ia cineva locul de vampir:))

asa
Nume:Lee
Prenume:Lilith
Specie:Vampir
Varsta:23 de ani(varsta care pretinde ca ar avea-o) si 50 de ani(de cand se afla printre vampiri)
Locul nasteri:Belgrad
Poveste:A fost abandonata de catre familie si a trebuit sa se descurce singura in viata.
Intr-o seara in care se plimba prin oras a fost injunghiata cu cruzime de unul dintre asa zisii ei prieteni.Ea crede ca cineva a salvat-o cu un scop si ar vrea sa isi gaseasca creatorul si sa ii multumeasca.
Descriere:Este o fire care nu se teme de nici un pericol,infruntandu-le cu capul sus.Nu ii place sa vorbeasca despre viata de dinainte pentru ca asta ii reaminteste toate acele momente de chin.
Uraste oamenii foarte fericiti sau care isi pun capat zilelor fara motiv,deoarece ii considera naivi si superficiali.

Poza:http://scristina.files.wordpress.com/2009/09/in_red_and_waiting____by_miss_vulpine.jpg?w=200&h=300


Ultima editare efectuata de catre Rain of sorrow in Lun Sept 28, 2009 10:41 pm, editata de 1 ori
Rain of sorrow
Rain of sorrow
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 10/09/2009
Localizare : With Lilith

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de atomic alien Sam Sept 26, 2009 8:46 pm

Nume:Williams
Prenume: Jasper
Specia: Om
Varsta: 20
Locul nasterii: Mannheim, Germania
Poveste: Provine dintr-o familie bogata din Germania, si a venit aici pentru a dezvalui misterul ce se aude de mult pe aici. vrea sa descopere fiintele ce ucid oamenii, si vrea sa afle asta cu ajutorul echipei lui de detectivi criminalisti. dornic sa afle tot, si se increde in fortele proprii
Descriere: Nu ii e frica de nimic. este un tip descurcaret si destul de simplu, cu visuri mari, care tinteste intotdeauna cat mai sus. iubeste viata, si lucrurile simple, care aduc bucurie. este cateodata arogant.


Poza:https://2img.net/h/i234.photobucket.com/albums/ee10/crys_echelon/jared/paparazzi/jared_leto.jpg


Ultima editare efectuata de catre atomic alien in Sam Sept 26, 2009 9:39 pm, editata de 1 ori
atomic alien
atomic alien
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 441
Data de inscriere : 15/09/2009

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Scandurik Sam Sept 26, 2009 9:00 pm

off: vai ce bun sunt uitate la davey =)) :X:X:X sunt al drecu de bun >Smile si vampir si de toate ::X:X:iiiii il dor pe Jared Leto :X:X si ca actoor si ca cantaret he ruls :X:X:
Scandurik
Scandurik
The Willing One
The Willing One

Numarul mesajelor : 633
Data de inscriere : 21/09/2009
Localizare : printre sticle

http://imaginatie-bogata.forumhit.ro

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Waiting.in.Vain Lun Sept 28, 2009 9:40 pm

Nume:Olsen
Prenume:Ophelia
Specia:Vampir
Varsta:21[108 -varsta reala]
Locul nasterii:Amsterdam,Regatul Tarilor de Jos
Poveste:A crescut intr`un orfelinat.La varsta de 15 ani a fugit de acolo si a fost gasita de o femeie foarte bogata care era insa vampir.Aceasta i`a oferit o casa si a avut grija de ea prin intermediul unei servitoare.Cand in sfarsit Ophelia a cunoscut`o ,ducesa i`a povestit despre viata ei de vampir.Dupa multe rugaminti ducesa a fost de acord sa o transforme si pe fata in bautoare de sange uman.Cand Ophelia s`a vazut puternica a hotarat sa plece sa cunoasca si lumea din afara Amsterdamului.O viziteaza pe ducesa cel mult la 6 luni.
Descriere:Isi adora viata de nemuritoare si ii place sa omoare cat mai multi oameni posibili.Ii place sa piarda vremea prin parcuri si sa`si pandeasca prada.Este foarte sociabila cu ceilalti vampiri,dar pe oameni nu ii prea suporta.
Poza:http://fc00.deviantart.com/fs49/f/2009/176/8/5/VAMPIRE_POLLY_2_by_Annie404.jpg
Waiting.in.Vain
Waiting.in.Vain
The New One
The New One

Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 10/09/2009

Sus In jos

Inscrieri personaje Empty Re: Inscrieri personaje

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum