Role-Play
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Memories of an imperfect angel

5 participanți

In jos

Memories of an imperfect angel Empty Memories of an imperfect angel

Mesaj Scris de Simple.Word Mar Sept 08, 2009 4:29 am

Ora de varf a plictiselii


Incercam de dimineatza sa imi amintesc ce am visat...ce porcarie, mai ales pentru ca eu nu imi amintesc niciodata ce visez...adica, stiu ca visez, dar nu stiu si ce anume..

Ma plictisesc...

MA gandesc...oare ce gust are mierea?Hey, ba sigur ca am mancat miere, dar mereu am mancat miere pe paine, niciodata miere si atat...deci nu stiu ce gust are mierea simpla...cum o fi? Red


Iar ma plistisesc...



Azi am fost iar dadaca...adevarul e ca imi face placere, mai ales pentru ca fetita asta de numai un an jumatate ma uimeste din ce in ce mai mult. Nici macar nu vorbeste...adica vorbeste numai ca nu o inteleg eu, si azi de exemplu s-a pus in fund in iarba in spatele casei si a inceput sa planga strigand ceva gen" boun"..ce sa inteleg eu din asta? Am tot intrebat-o ce vrea, sa imi arate, pentru ca nu inteleg, dar nu am obtinut nimic. Doar cativa nervi, asa ca m lasat-o acolo si am intrat in casa. Dupa cateva minute, cand m-am intors, se oprise din plans si se juca cu pisica...sau mai exct tragea pisica de coada... Ce pisica proasta am, nici macar nu riposta...parca ii facea placere sa fie trasa de coada...Nu e normal ca pisicile sa se supere cand le tragi de coada?

Urmeaza icna o portie de ...plictiseala..

Mi s-a pus vara asta, pata pe tipii pletosi...lol! hey, ce? vrei sa spui ca tipii cu parul lung nus buniii???Glumesti nu??Mad❌X Eh...eu ii ador...

Gata m-ai plictisit si tu de tot...
Simple.Word
Simple.Word
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 445
Data de inscriere : 02/09/2009

Sus In jos

Memories of an imperfect angel Empty Re: Memories of an imperfect angel

Mesaj Scris de JustSayIt Mar Sept 08, 2009 1:42 pm

Dumnezeule... -.-` Deci deplangerea ta ma face sa fiu melancolica... Smile) Eu am momente de plictiseala majora... dar am Mp4 si deh... imi omor timpul facand karaoke si enervandu-i la culme pe vecini cu vocea mea de "soprana".
JustSayIt
JustSayIt
The Obssesed One
The Obssesed One

Numarul mesajelor : 2845
Data de inscriere : 30/08/2009
Localizare : In a corner... cleaning after an emo.

Sus In jos

Memories of an imperfect angel Empty Re: Memories of an imperfect angel

Mesaj Scris de :M!run@: Mar Sept 08, 2009 1:54 pm

Cum adica ora de vvarf a plictiselii?=)) Hai ma..Pe la 11 intra toata lumea pe net. Red Toata lumea e in priza si rp'urile merg la turatie maxima. =)) Sau ma rog..Asa era inainte de 1 septembrie. :-? Ati observat ca deja lumea incepe sa se pregateasca pt sc?:-? [Si eu intru in categoria asta da ShhT!! :-$ Nu mai ziceti la nimeni ;Wink ]
Stai ma aja k eo iar ma abat de la subiect. Neutral Eh..Sorry. =))
Revenim. ;Wink Ce gust are mierea?Nu poti fi niciodata sigura, Red Mierea e foarte...Sireata. Neutral
E foarte dulce tocmai ca papilele noastre gustative sa o ia razna si sa nu putem sa ii simtim gustul. Red Ha! P'asta n-o stiati! >Smile
Tipi pletosi?Neutral Auu!! Neutral Nu'mi plac. =)) Ii prefer pe cei cu paru scurt. ;Wink Auzi da eo am id'ul tau?:-? Parca da de la conferinta aia cu Flory..Eh nu mai stiu..Cand intri pe mess sa mi dai un buzz sa te mai chestionez oleak kre mai e viata ta. ;Wink Kiss. :*
:M!run@:
:M!run@:
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 2957
Data de inscriere : 12/08/2009
Varsta : 29
Localizare : In your heart :X

https://role-play.forumgratuit.ro

Sus In jos

Memories of an imperfect angel Empty Re: Memories of an imperfect angel

Mesaj Scris de Simple.Word Mar Sept 08, 2009 6:09 pm

Deea, vreau si eu sa fiu vecina ta, sa iti vad calitatile:)))Daca nu ai spart inca nici un geam inseamna ca te descurci:))

DA Miruna, ai id meu;)) vene si buzz-ul sa traiti! Hugs Mda...si eu incep "pregatirile de scoala"...blestemate zile,...mama ma tara prin magazine zici ca cine stie unde plec:))

Si eu cred ca mierea e sireata...ce urat din partea ei...nu o sa am liniste pana nu gust miere si atat:))) Memories of an imperfect angel 408258
Simple.Word
Simple.Word
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 445
Data de inscriere : 02/09/2009

Sus In jos

Memories of an imperfect angel Empty Re: Memories of an imperfect angel

Mesaj Scris de MatzulaK Mar Sept 08, 2009 8:27 pm

taaaci
nu mai vorbi de scoala
e de kkt
MatzulaK
MatzulaK
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 204
Data de inscriere : 02/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Sin City....Craiova Baaa!!!

Sus In jos

Memories of an imperfect angel Empty Re: Memories of an imperfect angel

Mesaj Scris de Simple.Word Mar Sept 08, 2009 9:09 pm

Gandeste mai si tu pozitiv... e bine si la scoala, macar pauzele sunt bune...si faptul ca iti vezi colegii...etc etc.. Mie imi palce la scoala:x

Nasul meu s-a transformat in robinet...si gatul ma doare...Am baut deja 2 litrii de ceai fierbinte si tot nu pot sa respir:)) Vreau un desfundator....sau doar niste pastile mentolate...Coruand nu o sa mai pot sa vorbesc deloc..parca as fi la 10 km adancime de cel cu care vorbesc..asa ma aud...Mi s-u stricat corzile vocate si am inceput sa carai ca un radio vechi...nasol..
Simple.Word
Simple.Word
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 445
Data de inscriere : 02/09/2009

Sus In jos

Memories of an imperfect angel Empty Re: Memories of an imperfect angel

Mesaj Scris de Simple.Word Vin Sept 11, 2009 3:34 am

Macel...


Oribil...dezgustator...socant....marcant...cah!!! Ieri bunicu'meu a macelarit 2 gaini...bine le-a taiat doar capul ca restu a facut mama, dar totusi!!!Nici nu m-am uitat la faptul in sine[adica , cand toporul a intrat in contact cu gatul] dar am ramas marcata. Curgea sande peste tot...de fapt stropea gaina aia peste tot..aduca corpul nu gaina.

Urmele au ramas si acum...sange pe peretii grajdiului, pe lama toporului, pe buturuga in care e infipt toporul...pe lemnele de langa...pe nisip...

By the way, am mancat miere si atat...e dulce cred....nu am simtit nici un gust pt ca sunt racita si papilele mele dustative functioneaza la puterea 0%...


a schimbat cul;oarea pt ca cealalta nu se vede pe fondu asta verde:))

Simple.Word
Simple.Word
The Sleepy One
The Sleepy One

Numarul mesajelor : 445
Data de inscriere : 02/09/2009

Sus In jos

Memories of an imperfect angel Empty Re: Memories of an imperfect angel

Mesaj Scris de Mada Vin Dec 18, 2009 7:55 am

[Simple.Word schimba culoarea!! ] [ srry dar nu m-am putut abtine Smile) ]
Bleah Simple.Word =)) saracutzele Smile)

Mada
The New One
The New One

Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 18/12/2009

Sus In jos

Memories of an imperfect angel Empty Re: Memories of an imperfect angel

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum